اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلی آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَفی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّی تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.
     

   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : روابط عمومی مدیریت اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه
    تعداد بازدید: 283
    کد: 147741
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
    در آستانه ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) صورت گرفت:

    سرکشی از خانواده شهید محمدی مفرد توسط مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه

    مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه به همراه جمعی از پرسنل این مدیریت از خانواده شهید مدافع حرم جواد محمدی مفرد بازدید نمودند.
    دیدار با خانواده شهید محمدی مفرد

           به گزارش روابط عمومی مدیریت اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده، مدیر اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه در دیدار با خانواده شهید جواد محمدی مفرد که با حضور  جمعی از معاونان مدیریت اجرایی طرح نوسازی بافت فرسوده آبکوه، صورت گرفت اظهار داشت: همه ما مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم و اگر آنها شهید نمی‌شدند کشور ما امروز مانند سوریه، یمن و عراق و غیره بود.

       
     
     
     
     
     
     
     
     
     
      
     
     
     
     
     
        سعید حسین قلی زاده مقدم تاکید کرد: آرامش امروز ما به خاطر جانفشانی های شهدا است و هرچه در این مملکت داریم به برکت خون آنهاست.
        وی تصریح کرد: هر خدمتی از دست ما بربیاید برای شما ساکنان بافت آبکوه انجام می‌دهیم و دیدار با خانواده شهدا به ما قوت می‌دهد تا ادامه راه را برای توسعه و پیشرفت این کشور با قدرت طی کنیم و کشوری بسازیم که در شان خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران باشد.
        وی افزود: ما با خانواده شهدای ساکن در بافت فرسوده آبکوه دیدار انجام می‌دهیم تا در عین حال مشکلات آنها را رفع کنیم تا قدم کوچکی دربرابر خدمت بزرگی که این خانواده ها انجام داده اند، برداشته باشیم.
        وی با اشاره به اینکه  فداکاری، صبر و استقامت خانواده شهدا در برابر مشکلات قابل تحسین است افزود: مقام معظم رهبری هم می‌فرمایند،«همه ما مدیون خانواده معظم شهدا هستیم و اگر روزی اتفاقی برای کشور روی دهد، باز هم خانواده شهدا در صحنه حاضر می‌شوند و فداکاری می‌کنند».

     

    تعداد بازدید: 283
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    5 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر